• Oči

Prevratné ošetrenie tmavých kruhov pod očami – TEOSYAL Redensity II Eyes

Zbavte sa kruhov pod očami na počkanie

Od 30. roku života je viac ako 50 % žien nespokojných s kruhmi pod očami, no napriek tomu je ich odstránenie až siedme v poradí medzi estetickými ošetreniami. Prečo je to tak? Doteraz neexistoval produkt, ktorý by bol špeciálne určený na citlivú oblasť okolia očí.

Čo sú to vlastne kruhy pod očami

Pokožka okolo očí je veľmi citlivá, jemná a ľahko odhalí známky únavy či starnutia. Kruhy pod očami sa objavujú najprv v kútikoch očí a neskôr sa rozširujú, čo spôsobuje že oči pôsobia smutne a unavene.

Aké sú príčiny ich vzniku

Kruhy pod očami môžu vznikať z rôznych dôvodov: únava, nedostatočné prekrvenie pokožky, nezdravý životný štýl, ale veľmi často sú aj dedičné.

Existuje účinné ošetrenie

Ponúkame Vám najnovšiu inováciu v ošetreniach kruhov pod očami: TEOSYAL® Redensity II Eyes.

Prečo je produkt Teosyal® Redensity II EYES jedinečný

Injektovateľný gél na báze kyseliny hyalurónovej je ako prvý na trhu špeciálne určený na ošetrenie jemnej a citlivej oblasti okolia očí. Obsahuje výnimočné zloženie „tri v jednom“:

kyselinu hyalurónovú, ktorá dodáva pokožke hydratáciu, elasticitu a pevnosť,

dermo-reštrukturalizačný komplex látok (8 aminokyselín, 3 antioxidanty, 2 minerály a vitamín B6), ktorý obnovuje štruktúru pokožky a lidokaín.

Gél bol vyvinutý vďaka odborným znalostiam a poznatkom oddelenia výskumu a vývoja švajčiarskej spoločnosti TEOXANE Laboratories.

Pre koho je Teosyal® Redensity II EYES určený

Pre ženy a mužov s kruhmi pod očami. Produkt nie je vhodný na tmavé pigmentové kruhy a príliš veľké vačky pod očami, ktoré si už vyžadujú chirurgický zákrok.

Вы заинтересованы Oči?
Напишите нам!

Záujem o výkon - derma

ХОЧУ ЗАДАТЬ ВОПРОС

ЕСЛИ У ВАС ЕСТЬ ВОПРОС, КОТОРЫЙ ВЫ НЕ ПРОЧИТАЛИ, ВОЗВРАЩАЕТСЯ В США:

Произошла ошибка при отправке

Проверьте свои данные и повторите попытку.