• Protége Intima

Nie ste spokojná so vzhľadom vašich intímnych partií? Zmenil sa od pôrodu alebo vekom stav vašich lábií ? Cítite sa nepohodlne v tesnom oblečení? Máte asymetrické vonkajšie pysky ohanbia? Hanbíte sa pred partnerom, v saune  alebo v spoločných sprchách? Obmedzuje vás veľkosť pyskov pri športe alebo sexe…. a nechcete ísť na chirurgický zákrok?

Ideálnym riešením je pre vás – neinvazívny zákrok pomocou nového rádiofrekvenčného prístroja pre intímnu rejuvenalizáciu – Protégé Intima.

Ako to prebieha

Vďaka intenzívnemu ohrevu všetkých vrstiev tkaniva v ošetrovanej oblasti dochádza k výraznému nárastu produkcie fibroblastov (základná bunka väziva) a k tvorbe nových kolagénových a elastínových vlákien. Následkom podpory neokolagenézy (tvorba nového kolagénu) sa zvyšuje pružnosť a elastickosť tkaniva veľkých a malých pyskov ohanbia (labia majora a labia minora).

Intenzívne lokálne prehriatie pošvového vchodu zlepšuje prietok krvi a stimuluje nervové zakončenie, čím výrazne a dlhodobo zlepšuje i sexuálny zážitok. Z estetického hľadiska je zase dôležité i výrazné zníženie hyperpigmentácie, hnedého zafarbenia tkaniva.

Ošetrenie je krátke, úplne neinvazívne, pocitovo komfortné s vynikajúcim výsledným efektom už po prvej terapii. Nie je nutné aplikovať žiadne anestetiká a s terapiou nie je spojená žiadna rekonvalescencia.

Koľko ošetrení je potrebné absolvovať

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov lekári odporúčajú 4 terapie počas 4 týždňovVýsledný efekt vydrží približne 12 mesiacov. Po tejto lehote sa odporúča opakovať výkon raz za tri mesiace.

Pre koho je ošetrenie určené

Cieľovou skupinou nie sú len ženy, ktoré túžia len po estetickom či sexuálnom efekte, ale aj s inými indikáciami ako je napríklad  –  asymetrické zväčšenie lábií, jazvy po epiziotómii (nastrihnutie pošvy pri pôrode), jazvy po chirurgickom odstránení bradavíc, chronické bolesti vonkajších pohlavných orgánov a podobne.

Rádioterapeutický a rejuvenizačný efekt prístroja Protége sa využíva aj pri ďalších zákrokoch estetickej dermatológie, ako je – odstránenie a vyhladenie tvárových vrások, krku a dekoltu, zvýraznenie kontúr tváre či zlepšenie kvality a spevnenie pokožky.

Вы заинтересованы Protége Intima?
Напишите нам!

Záujem o výkon - derma

ХОЧУ ЗАДАТЬ ВОПРОС

ЕСЛИ У ВАС ЕСТЬ ВОПРОС, КОТОРЫЙ ВЫ НЕ ПРОЧИТАЛИ, ВОЗВРАЩАЕТСЯ В США:

Произошла ошибка при отправке

Проверьте свои данные и повторите попытку.